Alert24! O tym się mówi! Wiadomości

Z OSTATNIEJ CHWILI: PŁONIE KRONOPOL!

Otrzymaliśmy informację, że w Żarach płonie fabryka Kronopol. Prosimy o przekazywanie posiadanych przez Państwa informacji na dole w komentarzach. Sugerujemy pozamykanie w domach okien. Według informacji, które otrzymaliśmy około godz. 22:00 w zakładzie doszło do wybuchu.

 

Godzina 3:00

Informacja o zawaleniu się komina w Kronopolu została zdementowana. Trwa dogaszanie pożaru. Gazeta Lubuska informuje, że nie ma ofiar w ludziach.

Pożar był skutkiem wybuchu, wg. strażaków prawdopodobnie w instalacji osuszającej wióry, wg. nieoficjalny informacji od pracowników, podajnika płyt OSB.

Radio Zachód o godzinie 22:35 przekazało informację, że doszło do wybuchu w części „suszarniczej” zakładu. Służby ratunkowe walczą o to aby ogień się nie rozprzestrzenił.

Radio Zachód o godzinie 22:25 otrzymało powierdzenie, od Państwowej Straży Pożarnej, że w zakładzie doszło do zawalenia komina.

Według informacji, które otrzymaliśmy około 22:00 doszło do wybuchu na terenie zakładu.


Więcej na ten temat:


 

Żary24 online
Jeden z najstarszych żarskich portali internetowych. Założony 25 kwietnia 2004 r. Mamy ambicje stworzyć największy agregat aktualności z Żar, codziennie przeglądamy dla Was ponad 20 żarskich stron i blogów żeby wybrać informacje naszym zdaniem najważniejsze i najciekawsze. Chcemy aby portal był miejscem, gdzie będziemy mogli się wszyscy spotykać, dyskutować i wymieniać myśli.