Wiadomości

Mijający tydzień w Żarach w skrócie

Podsumowanie mijającego tygodnia w portalu miejskim Żary24 online. Zobacz o czym pisaliśmy w ostatnich dniach.

Codziennie przeglądamy żarskie strony internetowe i serwisy informacyjne w poszukiwaniu informacji ważnych i ciekawych a następnie wybieramy dla Was te, naszym zdaniem, ważne i ciekawe. Newsroom Żary24 online to jedyne miejsce, w którym regularnie zbieramy dla Was najważniejsze informacje o Żarach i odsyłamy do ich źródeł w całym Internecie aby nic Ci nie umknęło.

W poniedziałek, 31 października 2016 r. pisaliśmy o trwającej w całej Polsce policyjnej akcji ZNICZ 2016 i utrudnieniach w rejonach cmentarzy.

We wtorek podobnie jak Wy odwiedzaliśmy groby swoich bliskich. W ten dzień przeznaczony na zadumę wstrzymaliśmy publikacje w naszym portalu.

W środę poinformowaliśmy o dzisiejszym otwarciu wystawy pokonkursowej Salon Jesienny Żary 2016 w Salonie Wystaw Artystycznych.

W czwartek cieszyliśmy się z wyróżnienia MEN dla nauczycie żarskiego ekonomika. Dariusz Koszela odebrał w Warszawie tytuł “Nauczyciela Kraju Ojczystego”.

W piątek napisaliśmy o skutecznej walce policji z przestępczością narkotykową. Policjanci zabezpieczyli w Lubsku ponad 260 sztuk tabletek extasy oraz 120 gramów amfetaminy. Narkotyki w miejscu zamieszkania posiadał 28-latek.

Dziś z kolei ruszył coroczny plebiscyt Gazety Lubuskiej na Sportowca Roku 2016. Informujemy więc gdzie szukać informacji i jak głosować.