Porzucony pies
O tym się mówi! Wiadomości

Czy wiesz kto porzucił psa?

Policjanci z żarskiej komendy prowadzą czynności w sprawie o przestępstwo z Ustawy o ochronie zwierząt. Nieznany sprawca przywiązał do drzewa psa, porzucając go. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt.

W dniu 29 sierpnia 2017 r na ul. Św. Brata Alberta w Żarach nieznany sprawca przywiązał do drzewa psa  porzucając go. Anonimowa osoba o zdarzeniu powiadomiła strażników miejskich. Pracownicy schroniska miejskiego w Żarach, którzy również przybyli na miejsce zabrali zwierzę do siebie.

Podczas prowadzonych przez policjantów czynności nie udało się ustalić właściciela psa. W związku z powyższym prosimy osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym zdarzeniu lub właścicielu, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie  pod nr tel. 068 476-33-89.

źródło: KPP Żary

Żary24 online
Jeden z najstarszych żarskich portali internetowych. Założony 25 kwietnia 2004 r. Mamy ambicje stworzyć największy agregat aktualności z Żar, codziennie przeglądamy dla Was ponad 20 żarskich stron i blogów żeby wybrać informacje naszym zdaniem najważniejsze i najciekawsze. Chcemy aby portal był miejscem, gdzie będziemy mogli się wszyscy spotykać, dyskutować i wymieniać myśli.