Wiadomości

Uczniowie z piątki zwrócili Policji znaleziony w parku portfel

Komendant Powiatowy Policji w Żarach kom. Maciej Sałek spotkał się z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Żarach i podziękował im za wspaniałą, godną naśladowania postawę. Młodzi ludzie bez wahania przekazali Policji znaleziony portfel, w którym znajdowała się duża suma pieniędzy oraz karty bankomatowe.

W poniedziałek, 7 maja, w Szkole Podstawowej nr 5 w Żarach odbyło się spotkanie, podczas którego Komendant Powiatowy Policji w Żarach kom. Maciej Sałek pogratulował Wiktorii Lewandowskiej oraz Kacprowi Zielonce wspaniałej postawy obywatelskiej. Młodzi ludzie 27 kwietnia 2018 r. w parku przy ul. Jana Pawła II w Żarach znaleźli portfel, w którym znajdowała się duża suma pieniędzy oraz karty bankomatowe. Dzieci bez wahania przekazały wszystko policjantom z żarskiej komendy, a ci zgubę przekazali właścicielowi.

Komendant w obecności dyrekcji szkoły oraz uczniów klasy do której uczęszczają dzieci podziękował za obywatelską postawę i podkreślił, że takie zachowanie zasługuje na najwyższe uznanie.

Źródło: KPP w Żarach